TR EN

Evlerimizde kullandığımız ve özellikle kış aylarında bizleri soğuktan koruyan battaniyelerimizin sıklıkla temizlenmesi gerekmektedir. Zamanla bakteri ve mikrop yuvasına dönen battaniyeler mutlak surette senede en az 2 kere yıkanmalıdır.Özellikle kullandığı bitkisel deterjanlar sayesinde müşterisinin güvenini kazanan firma Konya ve Konya ilçelerinin tümüne kaliteli hizmet sunmaktadır.Sizi hem maddi hem de zaman açısından zorlamayacak olan bu hizmet sayesinde, zahmetsiz bir iş çıkarıyor ve eşyalarınızı ilk günkü temizliğine hızlı bir şekilde ulaştırıyor. Uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde yürüttüğü bu çalışmalarla adından söz ettiren firma sayesinde ürünlerinizin tamamı talep ettiğiniz gibi pırıl pırıl bir hale dönüyor.

Evde Halı Yıkama

Evde Halı Yıkama

Hem evde muhteşem bir dekorasyon ürünü olarak ön plana çıkan hem de ısı yalıtımımızı koruyan halılarımız bazı zamanlar, kaplama şeklinde yaptırılmaktadır.

İNCELE
Araç temziliği

Araç temziliği

Tavan, özel antibakteriyel temizleme maddeleri ile zedelemeden ve sarkmaya neden olmadan temizlenir.

İNCELE
TEMİZ OLACAKSA TAM OLMALI

TEMİZ OLACAKSA TAM OLMALI

Halılarınız suyla ıslanıp tekrar kurumaktan öteye geçip, ilmek diplerinde biriken tüm tozlarından, toz alma makinemizle dakikada 150.000 vuruşla arındırıldığı için,

İNCELE