TR EN

Hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evimiz ve ofisimizde yer alan koltuklarımız, sağlığımızı düşünüyorsak mutlaka sıklıkla temizlenmelidir.İş ve ev hayatımızda çok önemli bir yer kaplayan koltuklar, hem misafirlerinizi hem de müşterilerinizi ağırlamak ve onların gözünde iyi bir imaja sahip olabilmek için kullandığınız en önemli eşyalarınızdan birisidir. Ve bunun için mutlaka temiz ve sağlıklı görünmelidir. Eğer sizler de hem sağlığınızı hem de prestijini düşünüyorsanız koltuk temizliği konusunda profesyonel destek almalısınız. Koltuklarınızın hem evde hem de iş yerinizde sağlıklı ve temiz olması; faaliyetlerinizi gerçekleştirirken de rahat olmanızı sağlayacaktır. 

Halı Yıkama Hizmetleri

Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama ve koltuk yıkama işi kulağa basit gelsede hem hijyen ve sağlık bakımından hemde öznerek aldığınız veya hediye edilen halılarınızın ömrü bakımından hassas ve meşakatli bir iştir.

İNCELE
TEMİZ OLACAKSA TAM OLMALI

TEMİZ OLACAKSA TAM OLMALI

Halılarınız suyla ıslanıp tekrar kurumaktan öteye geçip, ilmek diplerinde biriken tüm tozlarından, toz alma makinemizle dakikada 150.000 vuruşla arındırıldığı için,

İNCELE
Araç temziliği

Araç temziliği

Tavan, özel antibakteriyel temizleme maddeleri ile zedelemeden ve sarkmaya neden olmadan temizlenir.

İNCELE